Wheaton (Brazil): Glass Bottle Manufacturer

Wybraliśmy SAMES KREMLIN ze względu na jakość ich urządzeń do natryskiwania, trwałość części zamiennych i jakość obsługi posprzedażowej, którą nam zapewniają!
Wheaton Customer Experience
Wheaton Customer Experience

Powiązane filmy

Wheaton Brazil (Szklane butelki do perfum)

Wheaton Brazil Group: Szklane butelki

Historia Wheaton Brasil Group zaczyna się w 1888 roku od założenia firmy T. C. Wheaton w mieście Millville, w stanie New Jersey, w Stanach Zjednoczonych. W 1952 roku Wheaton zostaje założona w São Paulo i w 1953 roku staje się pionierem na rynku pierwszej wyprodukowanej butelki penicyliny. W tym samym roku Wheaton rozpoczyna produkcję butelek, które oprócz rynku farmaceutycznego, obsługują także przemysł perfumeryjny i kosmetyczny. Oprócz rynku krajowego, Wheaton działa również na rynku międzynarodowym, eksportując do ponad 40 krajów. Wśród głównych klientów Wheaton znajdują się najbardziej prestiżowe firmy krajowe i międzynarodowe.

Firma posiada obecnie 4 piece ciągłe o zdolności produkcyjnej 1 mld butelek rocznie, czyli 300 ton szkła na dobę, z nowoczesnym zapleczem, z klimatyzowanymi pomieszczeniami, w tym linie natryskowe wyposażone w urządzenia natryskowe SAMES KREMLIN:

  • 2 automatyczne linie lakiernicze pracujące z farbami nieorganicznymi
  • 6 zautomatyzowanych linii malarskich pracujących z farbami organicznymi
Wheaton ceni sobie perfekcyjną obsługę klienta, wykorzystując najnowocześniejszą technologię i zróżnicowane wzornictwo. 
Doświadczenie firmy Wheaton

Robson: "Wysoka wydajność, powtarzalność i niezawodność"

Robson Maruyama Rosario, inżynier procesu: jestem odpowiedzialny za wykończenie szklanych butelek z perfumami: "Dziś będziemy rozmawiać o dekoracji tych szklanych butelek. Wymagają one wysokiego wykończenia i wysokiej jakości, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Obecnie stosujemy pistolet natryskowy SAMES KREMLIN A25 i pompę membranową PMP150, które zapewniają nam wysoką wydajność, wysoką powtarzalność i bardzo wysoką niezawodność przy pracy nad tym procesem malowania szklanych butelek.

Wybraliśmy SAMES KREMLIN ze względu na jakość produktów, które posiadają, trwałość części zamiennych, serwis, który nam świadczą oraz na to, że zawsze korzystamy z najnowszych technologii lakierowania.

Nasza produkcja wymaga wysokiej jakości i wykończenia. Doskonałe wykończenie, połysk lakieru, praca 24 godziny na dobę, 45 części na minutę, 8 maszyn, wymaga to niezawodnego sprzętu! "