KLASSIC WHEELS (Indie) | 5 razy krótszy czas obróbki dzięki naszemu dzwonowi obrotowemu PPH308!

Dzięki SAMES KREMLIN znacznie poprawiliśmy naszą wydajność! "Dzięki stałemu wsparciu, w ciągu kilku miesięcy będziemy mogli niemal potroić naszą produkcję, skracając jednocześnie o 5 razy czas potrzebny na przeróbkę! Bardzo dziękujemy zespołowi SAMES KREMLIN!"
Klassic Wheels global estimony
Klassic Wheels global estimony

Powiązane filmy

Klassic Wheels ltd

Klassic Wheels: ponad 11 milionów felg rocznie malowanych przy pomocy obrotowego dzwona rozpylającego PPH 308

Założona w 1994 roku firma Klassic Wheels Ltd. jest światowym producentem felg ze stali nierdzewnej dla przemysłu motoryzacyjnego i posiada  w Indiach pozycję lidera. Firma produkuje stalowe felgi do pojazdów 2-kołowych, 3-kołowych i 4-kołowych. Ich najnowocześniejsze, zintegrowane jednostki produkcyjne są wyposażone w wyspecjalizowane urządzenia lakiernicze, które są w stanie spełnić wszystkie wymagania swoich klientów.

Przy wydajności ponad 11 milionów felg rocznie,  troska o jakość procesu uszlachetniania była oczywiście głównym powodem, dla którego ostatecznie firma wybrała obrotowy dzwon rozpylający SAMES KREMLIN i  urządzenia do mieszania wielu komponentów! 

Klassic Wheels VP operations testimony

Dzięki SAMES KREMLIN nasza wydajność wzrosła z około 10.000 felg dziennie do 27.000 felg dziennie.

 H Choudaki, Wiceprezes ds. Operacyjnych w Klassic Wheels Ltd: "Produkujemy koła do skuterów i trójkołowców. W całych Indiach około 65% kół do skuterów oraz 85% felg trójkołowych jest wykonanych przez naszą firmę. Wcześniej malowaliśmy je ręcznie, a 5 lat temu wdrożyliśmy dzwon obrotowy SAMES [KREMLIN]  i wydajność zaczęła wzrastać. W innych przypadkach, odsetek przeróbek wynosił około 25 do 30%. Dzisiaj jest to około 5 do 6%.

Nasza produkcja wzrosła z około 10.000 felg dziennie do 27.000 felg dziennie, a naszym celem jest osiągnięcie 32.000 felg dziennie i mamy nadzieję, że uda nam się to osiągnąć w ciągu kilku miesięcy.

Było to możliwe dzięki wspraciu  zespołu SAMES [KREMLIN] i nieustannej współpracy z nim.  pomogło nam to poprawić wydajność, a także kontrolować przeróbki. Bardzo dziękuję zespołowi SAMES KREMLIN".

Klassic Wheels production manager

Podwoiliśmy naszą produkcję i wydajność za pomocą sprzętu lakierniczego SAMES KREMLIN.

Pradeep Mhaske, Kierownik Produkcji w Klassic w okresie ostatnich 5 lat, stwierdza: "Nasz produkt PPH 308s został zainstalowany 15 sierpnia 2014 roku. W ciągu tych 5 lat, ze sprzętem SAMES, uzyskałem bardzo dobrą wytrzymałość, spójność i jakość produktu Konserwacja sprzętu  jest bardzo prosta. W ostatnim czasie nasza produkcja zwiększyła się dwukrotnie. Dzięki sprzętowi lakierniczemu SAMES KREMLIN jakość produktu wzrosła, co doceniają takie firmy, jak HONDA,YAMAHA oraz  BAJAJ. Działamy konsekwentnie i zajmujemy pierwsze miejsce w rankingu jakości produktów. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani sprzętem SAMES KREMLIN.

Jesteśmy liderem w rankingu jakości produktów! Podwoiliśmy naszą produkcję i wydajność oraz potwierdzamy trwałość urządzeń lakierniczych SAMES KREMLIN" 

Klassic Wheels - Maintenance Manager - India

Koszty eksploatacji naszego dzwona PPH308 są znacznie niższe niż w przypadku urządzeń konkurencji.

Sayed Aejaz, Kierownik Działu Utrzymania w ostatnich 6 latach, stwierdza: "Zainstalowaliśmy pistolet lakierniczy SAMES KREMLIN z dzwonem obrotowym przed 5 latami. Działa bardzo dobrze. Wydajność jest wysoka. jesteśmy wspierani przez serwis SAMES KREMLIN. Jeśli potrzebujemy wsparcia ze strony firmy, otrzymujemy je telefonicznie, a jeśli potrzebujemy pomocy w nagłych wypadkach, SAMES KREMLIN deleguje osobę z  najbliższego otoczenia do bezpośredniej natychmiastowej obsługi.

Pistolet lakierniczy nie sprawia żadnych problemów. Koszty obsługi są bardzo niskie. Najważniejszą sprawą jest to, że koszt materiałów eksploatacyjnych dla tego produktu jest bardzo niski w porównaniu z jakimkolwiek innym produktem".