HIMMELSBACH Lackierungen (Germany)

Zdecydowaliśmy się na urządzenia elektrostatyczne firmy SAMES KREMLIN, aby rozwinąć naszą działalność na rynku przemysłowym.
Himmelsbach-global-testimony
Himmelsbach-global-testimony

Powiązane filmy

Himmelsbach factory

Himmelsbach Lackierungen: obsługa najwyższej klasy i doskonała jakość lakierowania

Himmelsbach Lackierungen jest profesjonalnym przedsiębiorstwem lakierniczym i usługodawcą zajmującym się wszystkimi aspektami lakierowania powierzchni, posiadającym duże możliwości magazynowania i usługi logistyczne. Jako przedsiębiorstwo rodzinne prowadzone przez właścicieli z ponad 70-letnim doświadczeniem i kompetencjami firma jest znana jako niezawodny i godny zaufania partner biznesowy. Dzięki know-how i zaangażowaniu naszych ekspertów, pracownicy opanowali wymagające procesy produkcyjne i stale osiągają wysokiej jakości wyniki. Inwestycja w urządzenia elektrostatyczne SAMES KREMLIN gwarantuje klientom firmy najwyższej jakości wykończenie. Obecnie jest to firma wykonująca prace lakiernicze dla wielu rynków przemysłowych:

  • Obudowy akumulatorów do rowerów elektrycznych, części akcesoriów do szczoteczek, długopisów, telefonów, odkurzaczy: W codziennym użytkowaniu nie ma dziś prawie żadnych części, które nie zostałyby poddane obróbce powierzchniowej. Aby nadać im wymaganą jakość i trwałość, towary konsumpcyjne lakierowane są zgodnie z wymaganiami, uzyskując niezmiennie wysokie standardy wykończenia.
  • Komponenty maszyn budowlanych, pociągów, turbin wiatrowych, urządzeń rolniczych, a także części stosowane w przewozie i spedycji towarów lub komponenty do żurawi samochodowych i wózków widłowych oraz precyzyjne części dla wojska.
  • Bez względu na to, czy chodzi o systemy biurowe, fronty szafek lub kuchni, czy też stoły, komody i krzesła, a nawet elementy tarasów i ogrodów, odpowiednia powłoka naniesiona za pomocą Nanogun nadaje meblom pożądany wygląd.

Jednorazowo, w małych seriach lub w dużych instalacjach - prawie wszystko jest możliwe.n owner-run family company with over 70 years of experience and expertise, we are a reliable and trustworthy business partner.

 

 

Himmelsbach manager testimony

Doświadczenie właściciela firmy

Herbert Himmelsbach - właściciel firmy - stwierdza: "Na przestrzeni lat przeorientowaliśmy strategię firmy i obecnie koncentrujemy się całkowicie na powłokach przemysłowych.

Wcześniej byliśmy nastawieni na rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego. Dlatego już kilka lat temu podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą SAMES KREMLIN i wdrożeniu ich technologii u nas. 

Co w przypadku niektórych produktów - w przypadku wielu naszych produktów - ma duże znaczenie.

Himmelsbach testimony

Doświadczenie Kierownika ds. kluczowych klientów

Florian Müller, Kierownik ds. kluczowych klientów, stwierdza:  "Himmelsbach Lackierungen, jest średniej wielkości firmą zajmującą się lakierowaniem. Nasza oferta obejmuje zarówno małe elementy, jak filiżanki do kawy, jak i duże silniki i części karoserii. 

W codziennej pracy przekonaliśmy się, że ze względu na różną geometrię elementów, wymagania dotyczące jakości powierzchni są bardzo wysokie. Firma SAMES KREMLIN jest dla nas dobrym partnerem, szczególnie w zakresie zastosowań elektrostatycznych. 

Dzięki wprowadzeniu elektrostatyki mogliśmy osiągnąć wysoką redukcję zużycia farby, co jest korzystne dla naszych klientów."