HERITAGE Wood

Powiązane filmy

HERITAGE: Współczesne Meble z litego drewna

Założona w 1994 roku firma Heritage urosła do rangi wiodącej indyjskiej firmy eksportującej meble. HERITAGE stara się kontynuować starożytną indyjską tradycję najwyższej jakości rzemiosła. Pionowo zintegrowany obiekt, obsługujący zróżnicowaną bazę klientów w ponad 30 krajach.

Jego  zintegrowany wertykalnie obiekt oferuje optymalne warunki pracy, aby zapewnić terminowe i wysokiej jakości dostawy do klientów. Zespół badawczo-rozwojowy, składający się z projektantów wewnętrznych i zagranicznych, odpowiada na stale zmieniające się wymagania klientów na całym świecie. HERITAGE jest firmą odpowiedzialną społecznie, dbającą o dobro pracowników i zrównoważony rozwój. Wybór urządzeń do wykańczania drewna SAMES KREMLIN o niskiej emisji lotnych związków organicznych oraz komfortowego pistoletu natryskowego Airmix® Xcite™ świadczy o tej trosce.

Firma HERITAGE została wybrana przez WWF jako członek Globalnej Sieci Lasów i Handlu (GFTN).

 

 

HERITAGE Indie Referencje kierownika linii malarskiej

30% oszczędności farby dzięki naszemu pistoletowi natryskowemu Airmix® Xcite™!

Rahul, kierownik linii malarskiej mówi o urządzeniach SAMES KREMLIN:  "Są naprawdę,  bardzo dobre. Doskonałe  narzędzie do pracy, mało wymagające pod względem konserwacji.  Te urządzenia mają ogromny potencjał. W porównaniu z innymi urządzeniami, są również bardzo lekkie w użyciu. Dają dużą oszczędność produktu, prawie 30 % mniej farby. Wsparcie i serwis posprzedażny, który otrzymujemy od zespołu SAMES KREMLIN, są naprawdę bardzo skuteczne! Ze swojej strony, sugeruję, aby każdy sam skorzystał z tych urządzeń, jako bardzo przyjaznych dla środowiska. Nie tworzą one chmury pyłu podczas użytkowania. Nie chciałbym zbyt dużo mówić na ten temat. Po prostu zachęcam, aby samemu użyć tego sprzętu. Wtedy będziecie Państwo mieli rzeczywiste zdanie na ten temat."

HERITAGE India painter testimony

Pistolet natryskowy Xcite™ równomiernie natryskuje lakiery!

Alok, profesjonalny malarz: "Przez ostatnie 15-16 lat pracowałem z pistoletami natryskowymi firmy SAMES KREMLIN. Pistolet Xcite™ jest bardzo lekki, minimalizuje nadmiar lakieru. Jego spust jest również bardzo miękki, a rozpylanie działa poprawnie. Pistolet równomiernie natryskuje lakier z mojej strony, dzięki czemu otrzymujemy bardzo dobrą jakość, a warstwa wykończenia, którą otrzymujemy z Xcite jest idealna!"