GAUSDAL BRUVOLL: NASZA SZYBKA LINIA WYKOŃCZENIOWA DZIAŁA DOSKONALE!

Jesteśmy skoncentrowani możliwie szybkiej pracy i szybkich zmianach kolorów: imponuje nam know-how SAMES KREMLIN i ich ekspercka wiedza, wydajność wyposażenia Airless® i Airmix®, a także zmysł przemysłowy waszych partnerów z CoverSpray. Dziś, po kilku miesiącach współpracy, możemy podkreślić, że nie wystąpiły żadne problemy!
Referencje Gausdal Bruvoll
Referencje Gausdal Bruvoll

Powiązane filmy

Gausdal Bruvoll wybrało wyposażenie SAMES KREMLIN do swojego najbardziej zaawansowanego w Europie zakładu produkującego elementy z powlekanego drewna!

Gausdal Bruvoll to jeden z wiodących producentów elementów z powlekanego drewna w Norwegii. Przychody ze sprzedaży Gausdal Bruvoll w 2019 wyniosły około 45 milionów Euro. Firma zatrudnia na stałe około 120 osób. Oferta stale ewoluuje, a firma rozwija swoje linie produkcyjne i produktowe. Siedziba główna znajduje się w Segalstad w rejonie Gausdal, około 15 minut jazdy od Lillehammer. Działalność obejmuje cięcie, suszenie, sortowanie, planowanie, malowanie/powlekanie, a także logistykę i dostawę produktów.

Łącznie, w dwóch zakładach (Gausdal Bruvoll i GB Gran Tre) przerabiane jest 220 000 m3 drewna rocznie, co stanowi ekwiwalent niemal 24 ciężarówek materiału na każdy dzień roboczy. Oba zakłady są stale rozwijane i modernizowane. W Gausdal, w 2017 roku uruchomiono najbardziej wydajną w Europie linię do powlekania elementów drewnianych do wyposażoną przez SAMES KREMLIN.

Najważniejszą rolą powłok zewnętrznych na drenie jest zabezpieczenie go przed czynnikami pogodowymi. Dzięki systemowemu podejściu jakość powłok Gausdal zapewnia optymalną ochronę przed gniciem, grzybami i warunkami klimatycznymi. Powłoki mogą być kolorowe lub przezroczyste, a dzięki systemom zmiany kolorów SAMES KREMLIN firma może je łączyć na różne sposoby.

Gausdal CEO interview

Jørn Nørsteliens. Prezes Zarządu GAUSDAL BRUVOLL: Jestem bardzo zadowolony z urządzeń wykończeniowych i wsparcia SAMES KREMLIN!

Mamy największy zakłada malarski do wykonywania powłok automatycznych w krajach Skandynawskich. W zeszłym roku pomalowaliśmy 12,5 miliona metrów.

Koncentrujemy się na prędkości produkcji i szybkich zmianach kolorów: zmieniamy kolor nawet 20 razy dziennie, dlatego to dla nas kluczowy czynnik i jesteśmy zachwyceni zmysłem przemysłowym SAMES KREMLIN oraz ich partnera CoverSpray.

Dziś, po kilku miesiącach pracy, wykorzystaliśmy około 250 tysięcy litrów farby, pompy działają bardzo dobrze i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani SAMES KREMLIN. Nie odnotowaliśmy dotąd żadnych problemów!

Gausdal-Bruvoll-wykańczanie drewna

Truls Traseeth, factory manager: Everything works fine from the very first day!

Ważne jest dla nas to, że mamy pełną kontrolę nad aplikacją farby i różnymi kolorami, które mają być wytwarzane każdego dnia. Jesteśmy całkowicie zależni od szybkiej zmiany koloru i z tego powodu doceniamy najnowsze innowacyjne zawory zmiany koloru i pompy firmy SAMES KREMLIN.

Mamy zainstalowanych 10 pomp, z których  3 na 3, są dedykowane do każdej kabiny lakierniczej. Daje nam to możliwość zmiany koloru w ciągu zaledwie kilku sekund. Po rozpoczęciu produkcji z pompami i pistoletami SAMES KREMLIN, mamy teraz naprawdę duże doświadczenie. Zobaczyliśmy, że nie jest wymagany wysoki poziom monitoringu i konserwacji.
Prosta obsługa, prosta wymiana filtra, wszystko działa dobrze już od pierwszego dnia!

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)