FERRIMAX testimony

18 lat temu decydowaliśmy się wyposażenie do malowania natryskowego SAMES KREMLIN. Otrzymaliśmy doskonałą jakość, bardzo dobre powlekanie z wykorzystaniem technologii elektrostatycznej i pistoletu natryskowego nanogun, wygodny w obsłudze sprzęt poprawiający poprawiający zadowolenie z pracy naszych pracowników oraz świetne wsparcie posprzedażne.
Ferrimax global testimony
Ferrimax global testimony

Powiązane filmy

Ferrimax: zabezpieczone drzwi, sejfy i inne zbrojone produkty

Ferrimax produkuje wszystko, co jest związane z bezpieczeństwem, drzwi sejfów i inne zbrojone produkty do ochrony gotówki i wartościowych przedmiotów tysięcy ludzi na świecie. Ferrimax jest obecne na rynku od 40 lat i ma swoje przedstawicielstwa w Barcelonie, Madrycie, Genewie i Paryżu. Są obecni na rynkach 35 krajów świata, w tym 18 państw afrykańskich.

„Wszystkie nasze modele zostały opracowane tak, by wypełniały wymagania normy europejskiej dla sejfów EN 1143-1, a także posiadają certyfikaty VdS, a2p, Aenor i Applus. Nasze sejfy odpowiadają na szczególne potrzeby w zakresie bezpieczeństwa banków, jubilerów, organizatorów loterii, stacji benzynowych, centrów handlowych i innych prywatnych lub publicznych przestrzeni o wysokim ryzyku dla bezpieczeństwa.”

Oprócz naszych standardowych sejfów produkujemy także sejfy na zamówienie z personalizowanym wyposażeniem.

Współpracujemy z SAMES KREMLIN od 18 lat poprawiając jakość wykończenia naszych produktów i naszą produktywność.

18 lat temu wybraliśmy SAMES KREMLIN, jako dostawcę naszego całego wyposażenia do malowania. Mamy w naszych zakładach 5 kabin malarskich. Używamy głownie elektrostatycznych pistoletów NANOGUN Airspray, z którym osiągamy bardzo dobre korycie naszych produktów. Niedawno wprowadziliśmy także pistolet airspray FPro. Poszukiwaliśmy rozwiązań i odnaleźliśmy je w ofercie SAMES KREMLIN w pięciu głównych zagadnieniach: pierwsza była jakość obsługi, a druga jakość wykończenia, szczególnie ekonomiczny aspekt malowania, ponieważ zauważyliśmy, że z ich pistoletami mamy mniejsze straty farby. Czwarty punkt to dobre samopoczucie naszych pracowników. Zyskaliśmy na wadze sprzętu, a więc pracuje im się bardziej komfortowo. Ta zmiana była dla nas istotna, bo dobre samopoczucie pracowników należy do polityki FERRIMAX. Bardzo ważna była dla nas także obsługa posprzedażna i wsparcie oferowane przez SAMES KREMLIN. To jest piąty punkt!

Uwielbiam nasz pistolet natryskowy FPro: otrzymujemy fantastyczne rozpylanie, wspaniałe wykończenie i nie ma rozbryzgu…

Nazywam się Pedro i odpowiadam za dział malarski w firmie FERRIMAX.  Korzystamy z pistoletu natryskowego FPro airspray, który oferuje fantastyczne rozpylanie i doskonałe wykończenie. Co więcej, przewody są bardzo elastyczne i ułatwiają poruszanie. Nie ma też efektu rozbryzgu, a jakość wykończenia naszych elementów jest perfekcyjna. Uwielbiam go!