ART ASIA (India) | Premium international wood furniture

Korzystamy z doświadczenia firmy SAMES KREMLIN w zakresie wykańczania drewna: nasze urządzenia do natryskiwania farby Airmix® są bardzo wytrzymałe, niezawodne, wydajne, a serwis posprzedażowy i wsparcie techniczne są na najwyższym poziomie!
ART ASIA global
ART ASIA global

Powiązane filmy

ART ASIA furniture

W firmie Art Asia wierzymy, że to, w jaki sposób coś powstaje, jest równie ważne jak to, co zostanie wytworzone!

Firma  Art Asia została stworzona w 1996 roku przez dwóch młodych inzynierów, w niewielkim pomieszczeniu o powierzchni 5000 stóp kwadratowych. Z wizją tworzenia współczesnych produktów, zakorzenionych w tradycji indyjskiego rzemiosła i metod konstrukcyjnych, wyruszyli oni na poszukiwania, aby dowiedzieć się, czego oczekuje się na międzynarodowych rynkach.

W Artasia wierzymy, że to, jak coś tworzysz, jest równie ważne jak to, co tworzysz. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pionierami w branży w różnych procesach produkcji, polerowania, wykańczania i pakowania.

Powierzchnia naszej fabryki zwiększyła się z  60.000 stóp kwadratowych do 10 500 m.kw.  Nasze maszyny są sprowadzane od najlepszych producentów w branży, takich jak SAMES KREMLIN,  co gwarantuje idealne dopasowanie mebli nie tylko w sklepie, ale w kazdym domu, w którym będa wyposażeniem.

Wielką wagę przywiązujemy do obróbki chemicznej i sezonowania drewna. Aby zapewnić sprawną wysyłkę,  produkty przechodzą rutynowe kontrole i drop testy. Bardzo ważne jest wykończenie  asortymentu, dlatego wybraliśmy urządzenia SAMES KREMLIN, ponieważ są wydajne, oszczędne w użyciu i zapewniają przez długi czas najwyższą jakość lakierowania.

 

ART ASIA production manager

"Nasze pompy Airmix® są niezawodne".

Ummed Singh Gehlot uzasadnia swoją opinię  na temat korzystania ze sprzętu: "Pracuję w tej firmie od 2007 roku na stanowisku Kierownika Sklepu i Utrzymania Ruchu. Od ponad 20 lat używamy pomp SAMES KREMLIN. Są bardzo solidne i niezawodne.

Pozwalają nam zaoszczędzić na kosztach pracy, kosztach produktu i kosztach materiału.

Jesteśmy wdzięczni za terminowe wsparcie ze strony SAMES KREMLIN! Pompy lakiernicze są niezawodne i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich użytkowania!".

 

ART ASIA professional painters

"Praca z pistoletem natryskowym Airmix® Xcite™ jest z korzyścią dla naszego zdrowia"

Komentarz Krishana i Hansraja, profesjonalnych lakierników:

Krishan: "Pracuję w Art Asia od 20 lat. Pracuje ze mną 7 lakierników. Pistolet Xcite Airmix® jest bardzo lekki, a jego obsługa jest bardzo przyjemna.

Hansraj, "Pracuję tu od 13 lat i używam pistoletu i pompy SAMES KREMLIN. Pistolet nie wytwarza odkurzu, jest bardzo lekki.  Bardzo dobrze pracuje się z  tym pistoletem, ma bardzo łagody spust i prostą obsługę.