ANDAMIOS ATLAS S.A.: 40% oszczędności czasu i zużycia farby z elektrostatycznym pistoletem natryskowym NANOGUN!

Andamios Atlas S.A. troszczy się o bezpieczeństwo w budownictwie i dzień po dniu dba o najwyższe standardy jakości swoich systemów rusztowań. Dzięki urządzeniom do natryskiwania elektrostatycznego SAMES KREMLIN, firmie Andiamos udało się osiągnąć 40% oszczędność czasu i zużycia farby!
Andamios Global testimony
Andamios Global testimony

Powiązane filmy

ANDAMIOS ATLAS

Andamios Atlas S.A.: Ponad 50 lat wsparcia dla meksykańskiej branży budowlanej!

Andamios Atlas S.A. rozpoczął działalność w 1965 roku i ugruntował swoją pozycję jako największy lider w zakresie wynajmu i sprzedaży rusztowań na rynku.  Firma troszczy się o bezpieczeństwo w budownictwie oraz o to, by dzień po dniu pracować z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych dla swoich systemów rusztowań. Jakość oznacza perfekcyjne pokrycie farbą, które zapobiega korozji w czasie, dlatego też jakość i wydajność urządzeń natryskowych jest dla nich bardzo ważna.


Misją Andamios Atlas S.A. de C. V. jest wytwarzanie i sprzedaż produktów i usług w technologii, jakości i cenach spełniających  wymagania i oczekiwania klientów.  Komitet ds. nowych produktów stale pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla sektora budowlanego i branży wykończeniowej. 

Andamios Atlas production manager

Carlos Raul Carrizales Raya (Kierownik Produkcji): Nanogun pomógł nam zaoszczędzić 40% zużycia farby.

"Są to urządzenia, które przyniosły duże oszczędności farby i okazały się  łatwe w obsłudze dla naszych malarzy". Od czasu instalacji elektrostatycznego Nanogun, nie ma z nim  żadnych trudności. Również wsparcie techniczne było bardzo dobre. Od momentu instalacji, technicy wyjaśnili nam wszystkie funkcje, instrukcje  i sposób użycia sprzętu! Dali instrukcje oraz wskazówki oraz podali sposoby, jak lepiej wykorzystywać sprzęt i jak utrzymać go w najlepszej kondycji!

Zaczęliśmy od nowego projektu i odnotowaliśmy 40% oszczędności czasu produkcji i zużycia farby! 

Osiągnęliśmy znaczne oszczędności farby i zauważyliśmy rzeczywiste korzyści  z zastosowania urządzeń firmy SAMES KREMLIN, która przyczyniła się do tych oszczędności!

 

Andamios Atlas testimony

José Luis (zawodowy malarz): Pistolet jest bardzo łatwy w obsłudze

Nanogun jest bardzo lekki, łatwo jest malować powyżej i poniżej bez żadnych trudności. Plusem jest również elastyczność węży!

Jest mniej zmarnowanej farby, lepsza jakość wykończenia, a wydajność sprzętu jest doskonała!