HVT

Turbina wysokiej prędkości do dzwonów rozpylających

Turbina wysokiej prędkości do dzwonów rozpylających

High Velocity Turbine to napędzany powietrzem silnik PPH 707 i Accubell 709 EVO. Może obracać się z prędkością 100 tys. rpm bez dzwonu i 85 tys. rpm z dzwonem.
Zaprojektowana przez SAMES KREMLIN posiada unikalne cechy, które stanowią bezkonkurencyjne zalety dla użytkownika końcowego.

Jak to działa?

SAMES KREMLIN zaprojektował najnowszą generację turbin zasilanych powietrzem do PPH 707 i Accubell 709 EVO. Inżynierowie Sames wykorzystali wiedzę i doświadczenie oraz procesu produkcji najwyższej jakości, aby stworzyć najbardziej niezawodną turbinę na świecie.

Turbina ma jedyny w swoim rodzaju magnetyczny system montażu dzwona - to bezpieczne i wygodne w codziennym użytkowaniu rozwiązanie.

Połączenie dzwona z turbiną jest bezpieczne i zajmuje zaledwie 1 sekundę: Demontaż dzwonu bez żadnych narzędzi nie trwa dłużej niż 3 sekundy.

Aby zapewnić, że operator właściwie zamontował rozpylacz po czyszczeniu, w urządzeniu zintegrowano unikalny system wykrywania dzwona, przed rozpoczęciem fazy produkcji.

Specjalna konstrukcja turbiny ogranicza zużywanie się silnika obrotowego, nawet przy wysokich prędkościach obrotowych.

Aby osiągnąć optymalną jakość rozpylania z użyciem tej doskonałej turbiny, Sames opracował idealnie wyważone dzwony, korzystając z najbardziej wykwintnych metod produkcji i kontroli, zaczerpniętych z przemysłu lotniczego.

7 LAT gwarancji

Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi wg koncepcji Sames, HVT jest objęta gwarancją na 7 lat lub 30 000 godzin. Jej unikalna wydajność w pracy z rozpylaczami z dzwonem oznacza ograniczony współczynnik TCO -  całkowity koszt posiadania.

POTEŻNA turbina

Turbina HVT jest zdolna szybko przyspieszać i hamować, nawet wtedy, gdy jest napełniona farbą i współpracuje z dużym dzwonem. To gwarancja prawidłowego rozpylania w układach zrobotyzowanych niezależnie od okoliczności.

KONTROLA prędkości obrotów

Turbina HVT współpracuje z systemem analizy częstotliwości dźwięku i włóknami optycznymi (OF). Sames Technologies zaleca korzystanie z technologii analizy dźwięku, aby wydłużyć średni czas do wystąpienia usterki (MTBF).