Szybki demontaż

Technologia rozpylania dzwonem elektrostatycznym

Technologia rozpylania dzwonem elektrostatycznym

Każdy operator zgodzi się, że im krótsze przerwy w produkcji, tym lepiej. Dzięki naszej technologii, zamiast tracić czas i energię na ryzykowne naprawy, operator może poprawić działanie systemu i przywrócić pełną zdolność produkcyjną w kilka minut.

Szybki i prosty to zasady konstrukcji interfejsu Quick Disconnect, składającego się ze specjalnych mocowań, o-ringów i złączek zapobiegających wyciekom oraz nieprecyzyjnemu montażowi.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

System Quick Disconnect (QD) umożliwia szybką wymianę wadliwego oprzyrządowania przy pomocy jednego klucza do luzowania i zaciskania. Ogranicza to średni czas naprawy (MTTR) do minimum i zwiększa dostępność linii produkcyjnych. Ekskluzywny, automatyczny system RBC potwierdza poprawność instalacji nowego rozpylacza i zapewnia szybkie przywrócenie produkcji.

TRWAŁOŚĆ

Wyjątkowa konstrukcja SAMES KREMLIN Quick Disconnect wyprzedza aktualne standardy rynkowe w zakresie żywotności i wydajności w pracy w ekstremalnych warunkach. Uszkodzenia uszczelnień i wycieki są ograniczone dzięki opcji zacieśniania układu, co pozwoliło istotnie wydłużyć średni czas wystąpienia usterki (MTBF).

BEZPIECZEŃSTWO

System Quick Disconnect został opracowany tak, by jego montaż był możliwy tylko w jednej pozycji, aby zapobiegać problemom z połączeniem. Linie produktu (farba i rozpuszczalnik) oraz powietrza są całkowicie oddzielne, aby zapobiec ich zmieszaniu podczas demontażu, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo i łatwość pracy z QD.