Hi TE

Hi-TE łączy najwyższą jakość aplikacji z niezrównanym współczynnikiem przenoszenia
Technologia rozpylania dzwonem elektrostatycznym

Technologia rozpylania dzwonem elektrostatycznym

Jak to działa?

W rozpylaczach z dzwonem obrotowym, technologia Hi-Te kryje się wewnątrz osłon powietrznych nadmuchujących proste i wirujące strumienie powietrza o podobnej średnicy.

Po odkryciu, że kombinacja powietrza nadmuchiwanego w dwóch kierunkach wokół dzwonu pomaga kontrolować wzór strumienia, technologia Hi-TE stała się standardem w istniejących technologiach rozpylania z dzwonem marki SAMES KREMLIN.

W zależności od parametrów aplikacji, SAMES KREMLIN oferuje szeroki wybór różnych kształtów i wielkości dzwonów oraz odpowiedni wybór osłon powietrznych, umożliwiając aplikacje: podkładów, baz, powłok bezbarwnych, farb wodorozcieńczalnych i rozrusznikowych w malowaniu zewnętrznych elementów karoserii, wnęk, wnętrz vanów, zderzaków i elementów plastikowych.

Wysoki WSPÓŁCZYNNIK PRZENOSZENIA

Dzięki kombinacji typów nadmuchiwanego powietrza osłona powietrzna pozwala kontrolować wzór strumienia, możliwości penetracyjne, wielkość drobinek, efekty odśrodkowe i nadmierne rozpylanie. System Hi-TE współpracuje z szerokim zakresem dzwonów magnetycznych.

NASTAWNY wzór strumienia - osłona powietrzna NW (od wąskiego do szerokiego)

Osłony NW umożliwiają zmienny wzór strumienia od wąskiego 100 mm do szerokiego 300 mm. Szerokość strumienia reguluje się zmieniając proporcje nadmuchiwanego powietrza prostego i wirującego. Osłona NW jest dostępna dla 3 rozmiarów dzwonów: EC 35, EC50 i EX65.

SUPER SZEROKI WZÓR  - osłona SW

Osłony SW dostępne dla dzwonów  EC50 i EX80 umożliwiają regulację szerokości strumienia w zakresie  400 do 500mm i idealnie nadają się do malowania zewnętrznych karoserii samochodów i innych płaskich paneli o dużej powierzchni. Duża prędkość robota i wysoki współczynnik przenoszenia są teraz osiągalne dzięki osłonom SW.

Opatentowana osłona powietrzna Dual Air umożliwia pełną kontrolę nad wzorem malowania Opatentowana osłona powietrzna Dual Air umożliwia pełną kontrolę nad wzorem malowania
Perfekcyjne połączenie Dual Air z efektem okrągłego strumienia i specyficznymi kątami natrysku umożliwiają pracę najwyższej jakości w każdych warunkach Perfekcyjne połączenie Dual Air z efektem okrągłego strumienia i specyficznymi kątami natrysku umożliwiają pracę najwyższej jakości w każdych warunkach
Połączona kontrola nad powietrzem i wysoki współczynnik przenoszenia = Hi-TE Połączona kontrola nad powietrzem i wysoki współczynnik przenoszenia = Hi-TE