Rozwiązanie D3P

image

D3P precyzyjna pompa do proszku o przemyślanej konstrukcji. Dzięki technologii zasilania z fazy gęstej, zapewnia doskonałą kontrolę proszku trafiającego do aplikatora.

KORZYŚCI KLIENTA

  1. To system zaprojektowany z myślą o stabilnym natężeniu przepływu z dokładnością +/- 5% do zadanej wartości. Dzięki niemu możemy zmniejszyć tolerancję grubości powłoki proszkowej. Jakość ma stały wysoki poziom, a oszczędności proszku są istotne. Właściwa ilość produktu trafia we właściwe miejsce na elemencie, zgodnie z wymaganiami procesu.
  2. Dodatkowo, czujnik połączony z każdą pompą zbiera w czasie rzeczywistym dane niezbędne do śledzenie procesu aplikacji.

Przykładowe informacje zwrotne:

  • zużycie na pistolet
  • stałe natężenie przepływu
  • ciśnienie pompy
  • alarmy

ŁATWA KONSERWACJA

  1. Pompa nie posiada ruchomych i mechanicznym komponentów pozostających w kontakcie z proszkiem, które mogłyby by powodować usterki: obniżone natężenie przepływu, zatykanie itd.
  2. W odróżnieniu od konwencjonalnych systemów "venturi". urządzenie nie posiada wtrysku powietrza.  Przepływ proszku jest regularny, dzięki czemu wzór rozpylania jest gładki, a układ nie jest podatny na zużycie. To pompa o ponadprzeciętnej żywotności.
  3. Większość komponentów pompy jest łatwo dostępna i można je szybko zdemontować, dzięki czemu przerwy konserwacyjne są krótkie, a produktywność większa.
D3P Concept
D3P Concept

Pompa proszkowa do fazy gęstej (D3P) stanowi unikalne połączenie wiedzy SAMES KREMLIN w zakresie zarządzania obiegiem płynów i tworzeniem powłok proszkowych. Pozwala na stworzenie stabilnego, zamkniętego obiegu o regulowanym natężeniu przepływu proszku nie narażając go na mechaniczne uszkodzenia, jak większość rozwiązań dostępnych na rynku.

Systemy zrobotyzowane
Systemy zrobotyzowane

Główną zaletą inwestycji w system zrobotyzowany jest osiągnięcie wysokiej produktywności przy intensywnym użytkowaniu, ale także stała jakość i powtarzalność ruchów robota.
Dlaczego jednak inwestować w drogie systemy zrobotyzowane, gdy nie masz pełnej kontroli nad natężeniem przepływu proszku dostarczanego do rozpylacza?
Odpowiedzią SAMES KREMLIN jest system D3P, jedyna technologia oferująca zamknięty obieg regulacyjny natężenia przepływu.

Inteligentne rozwiązania do produktów proszkowych
Inteligentne rozwiązania do produktów proszkowych

SAMES KREMLIN wspiera producentów dostarczając INTELIGENTNE i unikalne rozwiązania oparte o rozpylacze do systemów zrobotyzowanych INOBELL oraz produkty do zarządzania fazą gęstą.

Jako lider innowacji w przemyśle tworzenia powłok wierzymy, że PRODUKTY PROSZKOWE stanowią przyszłość wydajnych warsztatów malarskich i jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne rozwiązania odróżniające nas od masowych dostawców.