Jest już dostępna pełna seria urządzeń do lakierowania proszkowego INOCOAT

08/Jan/2021
SAMES KREMLIN wprowadza na rynek ręczne i automatyczne udoskonalone rozwiązania natryskowe INOCOAT wykorzystywane w lakierowaniu proszkowym.
INOCOAT Powder Range
INOCOAT Powder Range

SAMES KREMLIN wprowadza na rynek INOCOAT, całkowicie odnowioną gamę urządzeń do malowania proszkowego, obejmującą instalacje ręczne i automatyczne oraz współpracujące z robotami wieloosiowymi.​

Opracowanie  nowej linii do aplikacji proszkowych zajęło 4 lata. Pozwoliło to na zgłoszenie 3 patentów i przeprowadzenie szeroko zakrojonej kampanii beta testów w Europie i Ameryce Łacińskiej. Aplikacja wprowadza kilka innowacji, wśród których znajduje się technologia TEC5 (Transfer Electronic Control), która automatycznie dostosowuje napięcie dając najlepszą wydajność.  Bierze ona pod uwagę przepływ proszku i odległość elementów, aby zapewnić najwyższą jakość transferu  i wykończenia.

Jakie są główne korzyści serii INOCOAT?

  • Produktywność
  • Jakość stosowania
  • Łatwość integracji

SAMES KREMLIN koncentruje się na segmencie rynku lakierowania proszkowego. Linia produktów INOCOAT Powder wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań wydajnością: natychmiastowa regulacja położenia pistoletu proszkowego, szybka zmiana koloru, wysoka wydajność transferu, jakość aplikacji, która wymaga mniejszej ilości operacji wstępnego i ponownego dozowania, itp.

Szybsza zmiana koloru, mniej poprawek​!

Seria ta współpracuje ze wszystkimi pistoletami lakierniczymi.  Kolejną zaletą jest łatwość integracji i użytkowania. Jest ona dostosowana do wszystkich głównych standardów linii produkcyjnych. Położono nacisk na solidność urządzeń, komponentów i zużywających się części . Niektóre produkty z tego asortymentu korzystają z przedłużonej gwarancji 2 + 1 rok. 

Nasza gama produktów INOCOAT obejmuje ręczne lub w pełni automatyczne elektrostatyczne rozwiązania do lakierowania proszkowego, aby sprostać każdemu najbardziej wymagającemu wyzwaniu:

INOCOAT INOCOAT

Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą  stronę internetową  lub pobierz broszurę, do której link znajduje się poniżej.