Strategiczne przejęcie firmy Eisenmann intec, która staje się iNTEC SAMES-KREMLIN!

03/Apr/2020
iNTEC SAMES-KREMLIN wzmacnia ofertę SAMES KREMLIN w zakresie stosowania produktów o wysokiej lepkości z referencjami klientów na najwyższym poziomie. Komplementarność ofert i globalne sieci handlowe sprawiają, że przejęcie to stanowi strategiczny krok w planie rozwoju obu firm.
iNTEC_acquisition
iNTEC_acquisition

Cédric Perres, dyrektor generalny SAMES KREMLIN, komentuje tę nową transakcję: "Z wielką przyjemnością witamy iNTEC SAMES-KREMLIN w naszej Grupie. Wierny naszemu modelowi rozwoju, iNTEC SAMES-KREMLIN, zachowa swoją markę i autonomię w ramach SAMES KREMLIN. To strategiczne przejęcie znacznie wzmacnia naszą obecność wśród producentów samochodów, w szczególności w Niemczech. Oba przedsiębiorstwa podzielają pasję do innowacyjności i obsługi klienta, uwzgledniając potrzeby szczególnie wymagających klientów. iNTEC SAMES-KREMLIN i SAMES KREMLIN będą wzajemnie korzystać z uzupełniających się linii produktów i klientów, aby rozwijać swoją działalność w zakresie zastosowań produktów o wysokiej lepkości w przemyśle samochodowym i ogólnym".

iNTEC SAMES-KREMLIN jest znaczącym producentem urządzeń dozujących dedykowanych dla przemysłu morotyzacyjnego, głownie w fabrykach montażu karoserii (warsztatach blacharskich). Siedziba firmy znajduje się w Erftstadt kolo Kolonii/Niemcy.Firma zatrudna ok. 120 osób na całym świecie, w tym zespoły spoza Niemiec, które wspierają jej klientów eksportowych.