Elementy plastikowe

Tworzenie powłok z produktów płynnych w masowej produkcji elementów plastikowych urządzeń elektrycznych
Produkcja masowa elementów z plastiku
Produkcja masowa elementów z plastiku

Dlaczego SAMES KREMLIN?

  • Z uwagi na bogaty dorobek na rynku powlekania tworzyw sztucznych wysokiej jakości pistoletami i rozwiązaniami automatycznymi 2K/3K
  • Z uwagi na nasze doświadczenie i ekspercką wiedzę o procesach produkcji
  • Z uwagi na jakość naszych usług i bliskość serwisu o światowym zasięgu
Powłoki wykończeniowe wysokiej jakości na elementach plastikowych

Powłoki wykończeniowe wysokiej jakości na elementach plastikowych

Perfekcyjne rozpylanie HPA
Jakość Bell Spray
Ładunek elektrostatyczny

Posiadamy w ofercie osprzęt i rozwiązania umożliwiające optymalną aplikację powłok wykończeniowych wysokiej jakości na plastikowych powierzchniach wszędzie tam, gdzie to konieczne

High Power Atomization (HPA) to najlepsza technologia rozpylania, oferująca najwyższą jakość wykończenia we wszystkich standardach. Zalecana tam, gdzie doskonały efekt metaliczny jest priorytetem.

Technlogia Bell Spray jest idealna do powłok bezbarwnych o wysokim połysku, tam gdzie wymaga się idealnie jednolitego wyglądu i grubości powłoki.

Ładunek elektrostatyczny to opcja w technologii HPA i standard w rozpylaniu przy pomocy dzwonów. Dla optymalnych rezultatów, przed aplikacją elektrostatyczną pozwalającą na uzyskanie wysokiego współczynnika przenoszenia i niskich strat materiałowych, nakłada się przewodzący podkład.

 

Wysoki współczynnik przenoszenia

Korzyści z efektu elektrostatycznego

Wymiana standardowych pistoletów natryskowych na dzwony elektrostatyczne pozwala na oszczędności farby, a co za tym idzie szybki zwrot inwestycji. To nie jedyna korzyść dzwony istotnie podnoszą produktywność modernizowanej linii.

Niekiedy wymiana pozwala na zachowanie istniejącej linii i osiągnięcia zwiększonej produkcji, bez konieczności inwestycji w nową linię.
 

Aplikacja dzwonem elektrostatycznym Vs standardowe malowanie natryskowe