Rowery i motocykle

Produkcja motocykli

Aplikacje produktów płynny i proszkowych
Rowery i motocykle
Rowery i motocykle

Dlaczego SAMES KREMLIN?

  • Z uwagi na nasze doświadczenie i ekspercką wiedzę o procesach produkcji
  • Z uwagi na jakość naszych usług i bliskość serwisu o światowym zasięgu
Elementy plastikowe wysokiej jakości
Elementy plastikowe wysokiej jakości

Skutery i motocykle buduje się z wykorzystaniem elementów plastikowych z powłokami wysokiej jakości, wymagającymi aplikacji podkładu, warstwy wykończeniowej i lakieru bezbarwnego. Do uzyskania pożądanej jakości, oszczędności materiałów oraz odpowiedniej wielkości produkcji stanowczo zalecamy korzystanie z rozwiązań z dzwonem elektrostatycznym.

Zbiorniki paliwa motocykli
Zbiorniki paliwa motocykli

Jednym z elementów wymagających najwyższej jakości wykończenia jest zbiornik paliwa. Lakier bezbarwny musi charakteryzować się doskonałym połyskiem, a warstwa wykończeniowa idealną powierzchnią. Zalecamy rozwiązania z dzwonem elektrostatycznym SAMES KREMLIN, aby uzyskać parametry powłoki zgodne z najlepszymi standardami rynkowymi.

Skrzynia korbowa/skrzynia biegów
Skrzynia korbowa/skrzynia biegów

Części metalowe o funkcjach mechanicznych również wymagają wysokiej jakości wykończeń (połysk z efektem metalicznym). Dzięki wykorzystaniu procesów z dzwonem elektrostatycznym bez trudu uzyskamy pożądaną jakość powłoki wykończeniowej.
 

Koła
Koła

Duża produktywność przy zachowaniu optymalnej jakości (jednolita powłoka, efekt metalicznego połysku lub przyciemnianie) to oczekiwania stawiane w produkcji kół motocyklowych. Zalecamy aplikacje z wykorzystaniem elektrostatycznych dzwonów w tych procesach, z ewentualnymi wykończeniami przy pomocy pistoletu, jeśli wymagają tego nanoszone materiały.

Ramy rowerowe
Ramy rowerowe

W produkcji ram rowerowych oczekuje się wykończeń wysokiej jakości. Zalecamy wykorzystanie w procesach dzwonów elektrostatycznych SAMES KREMLIN, aby osiągnąć najlepszy efekt powlekania (wysoki współczynnik przenoszenia) i wysoką jakość, godną najlepszych producentów.

Aplikacje ręczne i automatyczne w pozycji pionowej
Aplikacje ręczne i automatyczne w pozycji pionowej

Aplikacje farb można przeprowadzić ręcznie lub automatycznie przy pomocy mechanizmu zwrotnego. Efekt elektrostatyczny osiągniemy z pistoletem ręcznym NANOGUN lub dzwonem PPH308.

Aplikacje zrobotyzowane
Aplikacje zrobotyzowane

W przypadku linii całkowicie automatycznych, roboty zapewnią, że wszystkie trudno dostępne obszary zostaną pomalowane. Dzięki temu producenci nie muszą zatrudniać dodatkowych operatorów wykonujących poprawki malarskie, aby osiągnąć pożądaną jakość.

Powłoki z produktów proszkowych
Powłoki z produktów proszkowych

Wysokie oczekiwania względem grubości i trwałości powłok oraz niesprzyjające warunki pracy, to codzienność w produkcji ram rowerowych malowanych proszkowo, gdzie najwyższa jakość nie jest priorytetem. Rozwiązania do malowania proszkowego SAMES KREMLIN idealnie sprawdzą się w takich zadaniach.

Podkład i powłoki wykończeniowe na zbiornikach paliwa

Aplikacja lakieru UV na zbiorniku paliwa

Powłoki innych elementów motocykli