Energia morska

Powłoki ochronne i przeciwkorozyjne platform elektrowni morskich
Platformy elektrowni morskich
Platformy elektrowni morskich

Dlaczego SAMES KREMLIN?

  • Z uwagi na nasze doświadczenie i ekspercką wiedzę o procesach produkcji
  • Z uwagi na jakość naszych usług i bliskość serwisu o światowym zasięgu
Produkcja energii na morzu: wiatr lub prądy morskie Produkcja energii na morzu: wiatr lub prądy morskie
(1) Podkład

Rozpylanie farb jedno i dwuskładnikowych na powierzchniach, zazwyczaj z wykorzystaniem pistoletów ręcznych, pomp i dozowników, gdy zachodzi taka potrzeba. Nasze pompy charakteryzują się długą żywotnością.

(2) Powłoka wykończeniowa

Płynne farby jedno i dwuskładnikowe rozpyla się z wykorzystaniem najlepszych technologii dostępnych na rynku - Airless® , Aimix lub rozwiązań elektrostatycznych w zależności od malowanego materiału i miejsca aplikacji.

(3) Inne procesy

Nasza szeroka gama rozwiązań umożliwia: uszczelnianie elementów metalowych, spajanie różnych materiałów, w tym kompozytów, aplikacje powłok żelowych, dozowanie produktów dwu i trzyskładnikowych, efektywne mieszanie i rozpylanie.

Ze względu na surowe warunki pracy i wysokie oczekiwania żywotności, powłoki wszystkich elementów elektrowni morskich muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów w ramach ściśle kontrolowanego procesu. Oczekuje się wysokiego współczynnika przenoszenia oraz redukcji kosztów. Najlepszym rozwiązaniem są tu maszyny do aplikacji dwuskładnikowych oferujące optymalną wydajność pracy i odporne powłoki.

Oferujemy także rozwiązania do malowania proszkowego, ale tego typu powłoki muszą zostać wykonane w fabryce na lądzie.