Produkty skórzane

Osprzęt do tworzenia powłok na elementach skórzanych w produkcji liniowej
Dobra skórzane
Dobra skórzane

Dlaczego SAMES KREMLIN?

  • Z uwagi na nasz dorobek na rynkach akcesoriów skórzanych na całym świecie, w szczególności we Włoszech, w Stanach Zjednoczonych i w Azji
  • Z uwagi na nasze doświadczenie i ekspercką wiedzę o procesach produkcji
  • Z uwagi na jakość naszych usług i bliskość serwisu o światowym zasięgu
(1) Skóra w motoryzacji
(1) Skóra w motoryzacji

Szerokie powierzchnie wymagają wysokiej jakości i jednolitej grubości powłoki podczas rozpylania. Proces musi być niezawodny i powtarzalny dla całej serii produkcyjnej.

 

(2) Skórzane akcesoria
(2) Skórzane akcesoria

Małe i średnie elementy skórzane o różnych jakościach wymagają wydajnych i stabilnych procesów o ograniczonych stratach materiałowych. Wysoka produktywność i wysoki współczynnik przenoszenia to wymagania stawiane przez procesami rozpylania.

(3) Płaskie linie produkcyjne
(3) Płaskie linie produkcyjne

Maszyny obrotowe są powszechnie wykorzystywane do rozpylania powłok na skórach w liniach produkcyjnych wykorzystujących płaskie przenośniki taśmowe. Wysoka szybkość aplikacji, szeroki stożek, płynne przejście pomiędzy rozpylaczami, łatwe serwisowanie i wysoka produktywność oraz stabilność procesu, to wymagania stawiane przed rozwiązaniami w tym zakresie.

Linie z rozpylaczami obrotowymi

Osprzęt do rozpylaczy powłok na skórze
Osprzęt do rozpylaczy powłok na skórze

Do ramion obrotowych montuje się pistolety pracujące w różnych technologiach, aby tworzyć jednolite powłoki na skórze.

Procesy hybrydowe
Procesy hybrydowe

Można wykorzystywać pistolety dwóch technologii na tej samej maszynie. Umożliwia to dostosowanie procesów aplikacji do różnych materiałów i/lub nakładanie różnych warstw powłoki.

Airspray HTI (HVLP)
Airspray HTI (HVLP)

Niskie ciśnienie i wysoki współczynnik transferu w technologii Airspray HPA (HVLP) wykorzystuje się do tworzenia różnych powłok, od pierwszej powłoki podkładu, przez bazę, po powłokę wykończeniową.

AIRMIX (AVX)
AIRMIX (AVX)

Średnie ciśnienie i wysoki współczynnik przenoszenia technologii AIRMIX w pistoletach AVX wykorzystamy wszędzie tam, gdzie pozwala na to materiał i typ wykończenia, a oczekujemy istotnej redukcji nacieków w maszynie i niższych kosztów produkcji poprzez oszczędności materiałowe i czasu na czyszczenie osprzętu.