Kombajny

Kompleksowe rozwiązania do powłok ochronnych, wykończeniowych i klejów do kombajnów rolniczych
Kombajny
Kombajny

Dlaczego SAMES KREMLIN?

  • Z uwagi na unikalny dorobek naszej grupy EXEL w produkcji na rynkach rolniczych
  • Z uwagi na nasze doświadczenie i ekspercką wiedzę o procesach produkcji
  • Z uwagi na jakość naszych usług i bliskość serwisu o światowym zasięgu
image
(1) - Kabiny

Rozwiązania do pompowania, dozowania i rozpylania szerokiej gamy produktów jedno i dwuskładnikowych, służących do spajania i uszczelniania elementów kabin, które później zmuszone będą pracować w najbardziej wymagających warunkach, gwarantując komfort i wydajność operatorowi maszyny.

(2) - Powłoki wykończeniowe

Rozwiązania do pompowania, dozowania i rozpylania szerokiej gamy produktów jedno i dwuskładnikowych, w celu uzyskania pożądanej ochrony i jakości wykończenia, podnoszących estetykę i ocenę wartości maszyny.

(3) - Powłoki ochronne

Rozwiązania do pompowania i rozpylania produktów jednoskładnikowych o wysokiej zawartości części trwałych, które zapewnią długą żywotność nadwozia i elementów strukturalnych maszyny nawet w najbardziej wymagających środowiskach w działalności rolniczej.

(4) - Malowanie obręczy

Rozwiązania do pompowania i rozpylania farb jedno i dwuskładnikowych i proszkowych na obręczach kół, aby zapewnić im odporność na wyzwania codziennej pracy w bliskości podłoża i agresywnym środowisku.

(5) - Ochrona podwozia

Rozwiązania do pompowania i rozpylania farb antykorozyjnych do tworzenia idealnych powłok chroniących przed wysoką wilgotnością i ścieraniem.