Autobusy i autokary

Autobusy i autokary
Autobusy i autokary

Produkcja autobusów i autokarów

Podobnie, jak w przypadku wielu innych gałęzi przemysłu większość autobusów i autokarów produkuje się w Chinach. Produkcja wysokiej jakości pojazdów wymaga szerokiej gamy specjalistycznego osprzętu: ręcznych pistoletów do malowania i klejenia, pomp do płynnych i gęstych materiałów, robotów na 7 lub 8 osiach umożliwiających pracę z elementami o dużych rozmiarach.

Dlaczego SAMES KREMLIN?

  • Z uwagi na nasze doświadczenie i ekspercką wiedzę o procesach produkcji
  • Z uwagi na jakość naszych usług i bliskość serwisu o światowym zasięgu
Bus Market
(1) BUDOWA KAROSERII

Ręczne klejenie paneli metalowych elementów jest częstą praktyką. Niezawodny, lekki i ergonomiczny pistolet do klejenia to kluczowe narzędzie w tym procesie. Systemy wykorzystujące pompy Kremlin Rexson są znane z tych właściwości.

(2) MALOWANIE

Panele karoserii autobusu najczęściej maluje się jednobarwną farbą, ręcznie.

Zastosowanie rozwiązań zrobotyzowanych pozwala na istotne oszczędności materiałowe, dzięki wykorzystaniu wysoce wydajnych obrotowych dzwonów elektrostatycznych. Rozwiązania te gwarantują także lepszą jakość wykończeń i kontrolę grubości powłoki. Roboty na osi pionowej i poziomej pozwalają na pomalowanie całego boku autobusu.

(3) MONTAŻ ELEMENTÓW SZKLANYCH

Duże szyby i okna są ręcznie zabezpieczone przed klejem przed montażem w strukturze. Specjalna jednostka pompuje klej bezpośrednio z pojemnika do pistoletu wytłaczającego.