Koronawirus- informacje

Najświeższe informacje

Poniedziałek 22.06.2020

Drodzy Klienci i Partnerzy,

Powrót do pełnych mocy produkcyjnych:​

Miło nam poinformować Państwa, że nasze fabryki dostosowały swoje warunki pracy do bezprecedensowej sytuacji związanej z Covid. 
Wracamy do pełnych mocy produkcyjnych ze środkami uwzględniającymi  "Covid" we wszystkich zakładach. 
Nasze zespoły ds. obsługi klienta są do Państwa dyspozycji, aby jak najlepiej spełnić Państwa wymagania w zakresie dostaw.
# bądźcie bezpieczni

 

Najświeższe informacje

wtorek 07.04.2020

Drodzy Klienci i Partnerzy,

Kontynuacja działalności w SAMES KREMLIN!

Epidemia Coronavirusa (Covid-19) nadal się rozprzestrzenia. Aby poradzić sobie z tą bezprecedensową sytuacją zdrowotną, firma SAMES KREMLIN mobilizuje się na całym świecie w celu zapewnienia naszym pracownikom i partnerom zewnętrznym najwyższego poziomu higieny i dobrej ochrony zdrowia. Wdrożyliśmy wszystkie zalecane procedury w celu ochrony naszych pracowników we wszystkich krajach, w których działamy.

Dzięki tym bardzo rygorystycznym środkom, nasze globalne fabryki we Francji wznawiają swoją działalność. Wszystkie zespoły wsparcia technicznego działają na całym świecie w trybie home office. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość działania, aby obsługiwać naszych klientów we wszystkich naszych filiach.

Pragniemy podziękować naszym zespołom za ich profesjonalizm i zaangażowanie, a także naszym dostawcom i wszystkim naszym klientom stojącym w obliczu tego kryzysu.

Jesteśmy przekonani, że podjęte przez nas działania pozwolą nam być dla Państwa w tych trudnych czasach. Uważajcie na siebie!

Najświeższe informacje (środa 19.03.2020)

Drodzy Klienci i Partnerzy,

W czasie  Coronavirus (Covid-19), naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia naszym klientom, pracownikom i partnerom.  We wszystkich krajach, w których jesteśmy obecni, nasza firma sumiennie przestrzega zasad i wytycznych rządowych dotyczących pracy, w tym standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Większość naszych dostawców zaprzestała swojej działalności.  Wielu klientów spoza Azji wstrzymuje odbiór swoich przesyłek.  Dlatego też nasze francuskie fabryki są nieczynne od piątku, 20 marca. Pracujemy jednak nad wdrożeniem szczególnie poważnych środków ochrony zdrowia, tak abyśmy mogli wznowić naszą działalność.  Dziękuję za cierpliwość i zrozumienie.

Nasze zespoły wsparcia będą kontynuowały pracę ze swoich domów. Możesz skontaktować się ze swoim stałym kontaktem handlowym i wsparciem posprzedażowym przez e-mail i telefon.  Wsparcie techniczne będzie zapewnione przez telefon i telekonferencje.

Będziemy nadal wprowadzać zamówienia i integrować je z naszym systemem zarządzania dostawami, aby być gotowym do dostarczenia Państwu sprzętu w najlepszych warunkach, gdy tylko działalność zostanie wznowiona. 

Wszystkie zespoły SAMES KREMLIN dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej służyć Państwu i nam w tym niezwykłym czasie.

 

 

Update service information

Najświeższe informacje (wtorek, 16 marca)

 

Drodzy Klienci i Partnerzy,

W tej szczególnej sytuacji, naszym absolutnym priorytetem jest zapewnienie naszym pracownikom, klientom i partnerom bezpieczeństwa i zdrowia. Wdrożyliśmy wszystkie niezbędne procedury w celu ochrony naszych zespołów, a także naszych gości.

Aby nie obciążać dodatkowo Państwa skrzynek mailowych, tworzymy dedykowaną podstronę Coronavirus na naszej stronie internetowej, na której znajdziecie Państwo stale aktualizowane informacje na temat naszej organizacji i możliwości obsługi.

Nasza firma pilnie przestrzega obligatoryjnych zaleceń i wytycznych dotyczących pracy we wszystkich krajach, w których jesteśmy obecni, w tym standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Informujemy, iż na obecnym etapie nadal jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów. Dziękujemy także naszym dostawcom, którzy również dają z siebie wszystko.

#zostanwdomu oraz zorientowany na biznes w miarę naszych możliwości!